Kurs Konwersacyjny

konwersacje

Bywa, że osoby, które uczą się języka dwa, trzy i więcej lat, wciąż czują strach przed mówieniem. Pomimo posiadanej wiedzy, w zetknięciu z obcokrajowcem lub podczas wakacji za granicą czują obawę przed aktywnym jej wykorzystaniem. W naszej szkole autorski program English StudioTalk © pomoże Państwu przełamać tę barierę milczenia.

Zajęcia konwersacyjne odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu po 60 minut. Lekcje mają urozmaicony przebieg – przybierają formę debaty, swobodnej wypowiedzi; jest miejsce na odgrywanie scenek symulujących sytuacje spotykane w życiu (np. w podróży, na wakacjach, w restauracji, sklepie, etc.), oglądanie filmów prezentujących modelowe konwersacje, przyswajanie słownictwa, zwrotów użytecznych w dyskusji, a także struktur gramatycznych potrzebnych do prawidłowego budowania zdań.

Zajęcia konwersacyjne w English Studio kładą szczególny nacisk na poprawną wymowę. Uczymy zasad (teoria) i technik (praktyka) wymowy brytyjskiej według standardów akademickich (np. sposób artykulacji dźwięków, akcent wyrazowy, akcent zdaniowy). Dzięki specjalnie opracowanemu autorskiemu programowi poprawnej wymowy nasi Słuchacze nie tylko ustrzegą się błędów wymowy, ale również łatwiej zrozumieją osobę, z którą będą w przyszłości prowadzić rozmowę w języku angielskim.

Wszystkie dodatkowe materiały kursu konwersacyjnego zapewniamy GRATIS.

Kurs polecamy wszystkim, którzy pragną osiągnąć płynność mówienia w języku angielskim i reprezentują poziom zaawansowania nie niższy niż B1 (tzn. średniozaawansowany niższy). Ustalenie poziomu wiedzy językowej odbywa się za pomocą bezpłatnego testu poziomującego, który mogą Państwo napisać w dowolnym terminie w siedzibie naszej szkoły w Zbuczynie.

 
 
 
 
 

Joomla Templates by Joomla51.com